Gizlilik Politikası

TT :Gizlilik Politikası

© Copyrigth 1998-2023 www.chalilozdemir.org tüm hakları saklıdır.

Web Adresimiz “5651” sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Gerekli yasal belgelerle WhatsApp +90-535-498 9093 nolu telefon hattımıza ulaşmanız halinde söz konusu içerik en kısa sürede kaldırılacaktır.

www.chalilozdemir.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizden başka sitelere ve 3.üncü şahısların kaynaklarına verilen linkler sadece sizi bilgilendirmek amaçlıdır. Konusu geçen başka sitelerin ve 3.üncü şahısların kaynaklarının üzerinde bir kontrolümüz yoktur ve bunları kullanmanız sonucu ortaya çıkan kayıp ve zararlarınız için bir sorumluluk kabul etmeyiz.

www.chalilozdemir.org’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Bu site SEO hakkında her şeyi sunuyor. Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Borsa Eğitimi, Borsa Uzmanlığı, Broker, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahisler, Yeni Elektik Üretim Sistemi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir   Script logo