3.Havalimanı ile Dünya Sistemi Değişecek

TT: 3.Havalimanı ile Dünya Sistemi Değişecek

3.Havalimanı ile Dünya Sistemi Değişecek Mi?

3.Havalimanı neden bu kadar ses getirdi ve neden Almanya’dan çok ses çıktı diye düşünmüyor musun?

Hemen anlatayım; öncelikle buradan Amerika’ya bir uçak bileti aldığın vakit, direkt bir gidiş yapamazsın. Aktarmalı gitmen lazım. Yani önce buradan kalkacak, bir yerde inecek, ardından tekrar bir uçağa binip Amerika’ya gidebilirsin. %90 bu zorunluk bulunmaktadır. Peki sadece bu kadar mı? Tabi ki, hayır…

İndiğin vakitte ya aynı günün sonuna doğru ya da ertesi güne kalırsın. Peki böyle bir şey olduğunda ne yapman gerek? Tabi o bekleme sürecinde o indiğin ülkeyi ve şehri gezer, ekonomiye para akıtır, o ülkeyi tanırsın.

3.Havalimanı Dünya’nın “En Büyüğü” olacak mı?

İşte şuan aynen böyle olmakta ve bu aktarma genellikle Almanya üzerinden yapılmaktadır. Peki Dünya’nın en büyük Havalimanı yapılınca ne olacak konusuna gelince, artık tüm uçaklar Dünya’nın Merkezi konumunda olan İstanbul’a inecekler. Artık Aktarma Merkezi Almanya değil, İstanbul olacak ve bu Almanya için büyük para ve şöhret kaybı demektir. Türkiye ve özellikle İstanbul için hem para, hem bedava kendini tanıtma imkanı verecek.

Amacım birilerini övmek değil, sadece sana Dünya düzenin perde arkasını anlatmak. Çünkü atılan adımlar inanın basit adımlar değil. Artık savaşlar, sadece silahlar ile değil, ekonomi üzerinden de olmakta ve 3.Havalimanı ile Türkiye, Almanya’ya karşı ne kadar sağlam ayakta durduğunu gösteriyor.

İstanbul 3.Havalimanı Projesi ile İstanbul’un zengin sosyal ve kültürel mirasını yansıtacak bir mimariye, çağdaş ve özgün bir tasarıma sahip olacak. İstanbul 3.Havalimanı Proje mimarisine, İstanbul Camilerinin, Hamamlarının, Kubbelerinin ve daha birçok tarihi yapının zenginliğini ince ince işlenecek. Türk-İslam sanat ve mimarisinde kullanılan motifler, güzellik, doku ve derinlik sağlayacak. Böylelikle İstanbul 3.Havalimanı Projesi, çağdaş ve işlevsellik bakımından eşsiz bir yerel niteliğe sahip olacak.

Sonuçta bu proje Türkiye’ye ve dolayısıyla Türk Milleti’ne yararlı bir projedir. Bunun aksini söyleyen için denecek bir söz bulamıyorum. “Allah ıslah etsin!”…

“Kanal İstanbul Projesi” ile de sana bazı açıklamalar yapma ihtiyacı duydum. Ayrıca “Türkiye’yi Yönetenlerin Yapmış Oldukları Hatalar” yazı dizimi de okuyabilirsin…

En çok istenen makaleler

 

En çok okunan makaleler

 

 

  • 3.Havalimanı ile Dünya Sistemi Değişecek

    3.Havalimanı ile Dünya Sistemi Değişecek

Bu site Yatırıma Uygun Arsa | Arazi | Tarla | Bahçe, Kariyer, Online Oyunlar ve Bahisler, Yeni Elektik Üretim Sistemi Projesi, Geleceğin Projeleri ve Güncel Olaylar hakkında içerikler ve bilgiler paylaşmaktadır.
Designed by @chalilozdemir     DMCA.com Protection Status     Script logo